Wypadek w Nietkowicach. Auto uderzyło w drzewa. Ranna kobieta jest w ciężkim stanie

23 styczeń 2021
Autor: 
Wypadek w Nietkowicach. Auto uderzyło w dwa drzewa Fot. OSP Nietkowice

Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewa na trasie Nietkowice - Będów. Ranna kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala.

Wszystko wydarzyło się późnym wieczorem w piątek, 23 stycznia. Około godziny 23:00 kierująca samochodem osobowym marki Audi jechała drogą wojewódzką nr 278. W pobliżu Nietkowic z niewyjaśnionych przyczyn wypadła z trasy i uderzyła w dwa drzewa.

Do akcji wysłano cztery zastępy straży pożarnej, patrole policji oraz zespół pogotowia. W międzyczasie ranna kobieta o własnych siłach opuściła samochód i poinformowała o zdarzeniu członka swojej rodziny, który szybko przyjechał na miejsce wypadku.

- Mężczyzna uważał, że zbyt długo czekają na służby ratownicze, dlatego postanowił we własnym zakresie zawieźć poszkodowaną do szpitala. Po drodze, gdy kobieta źle się poczuła, spotkali strażaków. Ci udzielili jej pierwszej pomocy. W tym czasie dojechało pogotowie, które w ciężkim stanie przetransportowało ranną do szpitala - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Kubicki, Haręźlak, Polak, Pazura, Wiśniewski... wszyscy łączą siły dla Ani z SMA (FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.