Dramatyczny finał nocnego pościgu ulicami Nowej Soli. Auto rozbiło się o budynek!

24 styczeń 2021
Dramatyczny finał nocnego pościgu ulicami Nowej Soli. Auto rozbiło się o budynek! Fot. Sławomir W.

Nocny pościg ulicami Nowej Soli, kierowca osobówki nie zatrzymał się do kontroli. Uciekający rozbił swój pojazd o ścianę budynku! 

W niedzielę, 24 stycznia, chwilę po północy, nowosolscy policjanci na ulicy Piłsudskiego podjęli próbę zatrzymania samochodu osobowego marki Seat. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe dając sygnał kierowcy osobówki do zatrzymania pojazdu. Mężczyzna kierujący Seatem nie zatrzymał się, lecz gwałtownie przyspieszył. Rozpoczął się pościg.

Po kilku minutach uciekający kierowca znalazł się na ulicy Zielonogórskiej, tam stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek. Wszystko wydarzyło się w rejonie skrzyżowania i przejścia dla pieszych. Na miejsce wezwana została straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Od poszkodowanego czuć było wyraźną woń alkoholu! Mężczyźnie pobrano krew do badań

- 29-letni kierowca ze złamaniem trafił do szpitala. - podaje mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.