Złodziej grasuje w Świdnicy koło Zielonej Góry. Okradł miejscowy OSiR Bunkier

24 styczeń 2021
Autor: 
Złodziej grasuje w Świdnicy. Okradł OSiR Bunkier Fot. OSiR Bunkier

Nagroda za wskazanie złodzieja. To często skuteczna metoda, która doprowadza do sprawcy kradzieży. Tym razem wyznaczył ją właściciel bunkru w Świdnicy koło Zielonej Góry.

Nieznany sprawca okradł Ośrodek Sportu i Rekreacji Bunkier w Świdnicy. Prawdopodobnie w godzinach nocnych przywłaszczył sobie 20 płyt OSB.

- To płyty o grubości 2,5 cm. Cechą charakterystyczną jest opis na jednej ze stron z cyfrą w czarnym kolorze jak na zdjęciu - czytamy w poście na portalu społecznościowym.

Za wskazanie sprawcy kradzieży wyznaczono już nagrodę. Niewykluczone, że przyśpieszy to złapanie złodzieja. Osoby, które mogą pomóc, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 608 459 389.

OSiR Bunkier to znany obiekt na mieszkańców Świdnicy i okolic. Jest miejscem, które łączy w sobie sport, zabawę i relaks. Często odbywają się tu festyny i imprezy plenerowe. Ponadto swoją bazę szkoleniową ma w nim Zielonogórski Klub Sportowy Karate.

Przeczytaj też: Lód załamał się pod wędkarzem - ćwiczenia strażaków z Zielonej Góry (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.