Tragiczny poranny wypadek. Ciężarówka wjechała pod pociąg pasażerski. Zginęła jedna osoba!

26 styczeń 2021
Tragiczny poranny wypadek. Ciężarówka wjechała pod pociąg pasażerski. Zginęła jedna osoba! Fot. OSP Trzciel

Poważny wypadek na przejeździe kolejowym w pobliżu miejscowości Chociszewo. Samochód ciężarowy wjechał pod pociąg pasażerski.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 26 stycznia, chwilę przed godziną 8 rano w okolicach miejscowości Chociszewo w powiecie międzyrzeckim. Samochód ciężarowy wjechał pod pociąg pasażerski relacji Zielona Góra - Gorzów Wielkopolski. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze. 

Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Szynobus uderzył prosto w kabinę ciężarówki. - Kierowca ciężarówki zginął na miejscu. Żadna z osób podróżujących szynobusem nie została ranna. - mówi st. asp. Justyna Łętowska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Trwa ustalanie przyczyn tego tragicznego wypadku, na miejscu swoje czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratury.  Ruch kolejowy relacji Zbąszynek - Gorzów Wielkopolski jest wstrzymany. Na trasie Zbąszynek - Lutol Suchy wprowadzono komunikację zastępczą. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.