Wypadek podczas wycinki drzew. Gałąź spadła na mężczyznę. W akcji śmigłowiec LPR!

27 styczeń 2021
Wypadek podczas wycinki drzew. Gałąź spadła na mężczyznę. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja/Archiwum

Wypadek podczas wycinki lasu w okolicach zielonogórskiej Krępy. Mężczyzna został uderzony przez spadającą gałąź. W akcji śmigłowiec LPR!

W środę, 27 stycznia, chwilę po godzinie 11 służby ratownicze z powiatu zielonogórskiego otrzymały zgłoszenie o wypadku w lesie koło dzielnicy Zielonej Góry - Krępy. Z informacji przekazanych przez zgłaszającego wynikało, że na mężczyznę pracującego przy wycince miała spaść gałąź drzewa.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie. - Mężczyzna był przytomny. Strażacy udzielili mu pierwszej pomocy oraz zabezpieczyli miejsce lądowania śmigłowca. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Poszkodowany z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.