Kożuchów: Dostali laptopy do nauki zdalnej. Sprzęt z lombardu odzyskała policja!

23 luty 2021
Kożuchów: Dostali laptopy do nauki zdalnej. Sprzęt z lombardu odzyskała policja! Redakcj/Archiwum

Rodziny otrzymały laptopy dla dzieci, aby te mogły uczyć się zdalnie. Niestety dwa szkolne laptopy zostały odnalezione przez policję w kożuchowskim lombardzie, a jeden wciąż jest poszukiwany

Pandemia koronawirusa diametralnie odmieniła nasze życie. Wiele rzeczy możemy załatwić teraz zdalnie. Dla jednych to spore ułatwienie a dla innych wielki problem, spośród tych dwóch grup możemy znaleźć też takich, dla których pandemia to sposób na biznes.

W trosce o zdrowie rodziców, uczniów oraz nauczycieli w polskich szkołach wprowadzono naukę zdalną. Szkoła Podstawowa numer 1 im. Bolesława Krzywoustego w Kożuchowie postanowiła wesprzeć dzieci w zdalnej nauce i wypożyczyła 40 rodzinom laptopy.

Niestety, wczoraj dwa szkolne laptopy zostały odnalezione przez policję w kożuchowskim lombardzie, a jeden wciąż jest poszukiwany. - Jakim trzeba być człowiekiem, żeby nie tylko nie pomóc dziecku w nauce, ale jeszcze utrudniać mu edukację, zabierając sprzęt, który taką naukę umożliwia? Brak słów. - pisze Arkadiusz Sidor, dyrektor Szkoły Podstawowej numer 1 im. Bolesława Krzywoustego w Kożuchowie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.