Motocyklista zderzył się z szynobusem (ZDJĘCIA)

19 sierpień 2016
(1 głos)

W piątek (19.08) około godz. 13.30, dwa kilometry od Mozowa (powiat Zielona Góra) na drodze leśnej doszło do zderzenia motocyklisty z szynobusem.

- 16-letni kierujący motorowerem z niewyjaśnionych przyczyn wjechał wprost na nadjeżdżający autobus szynowy - informuje nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze - Na miejsce zdarzenia zadysponowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Nastolatek został przewieziony do szpitala. Ma połamane ręce. 

Ruch pociagów był wstrzymany. Pasażerowie zostali odwiezieni autokarem. Po godz. 16.00 ruch został ponownie wznowiony. W akcji uczestniczyły cztery zastepy straży pożarnej (w tym OSP Mozów, który zabezpieczał lądowisko LPR), pogotowie i policja. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.