Brawura, trudne warunki pogodowe a może alkohol... (ZDJĘCIA)

21 sierpień 2016
OSP Witnica

Policja poszukuje świadków oraz właściciela pojazdu, który nad ranem wypadł z drogi, dachował a kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (21.08) przed godz. 10.00 na drodze 132, Witnica - Mościczki. Jak informują nas mieszkańcy pobliskich miejscowości, w tym miejscu bardzo często dochodzi do kolizji. Główną przyczyną jest jednak zazwyczaj brawura oraz niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.

W akcji udział brały dwa zastępy OSP Witnica.

Zdjęcia OSP Witnica

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.