Zderzenie dwóch aut osobowych na drodze S3

22 sierpień 2016
(0 głosów)

Około godz. 17.30 na drodze S3, na wysokości miejscowości Nowe Miasteczko (324 km) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, opla corsy i seata leona.

Ze wstępnych informacji wynika, że corsa najechała na tył leona. Na miejscu poszkodowane zostały dwie osoby, w tym 16-letnia pasażerka leona. Uczestnicy kraksy zostali przewiezieni do szpitala. Droga jest zablokowana ponieważ z pojazdów wypłynęły płyny technologiczne.

Policja zorganizowała przejazd przez Bytom Odrzański.  Ruch jest uciążliwy.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.