Wypadek na Kasprzaka w Gorzowie (ZDJĘCIA)

24 sierpień 2016
(0 głosów)
Anna Warchoł

W środowy poranek (24.08) na węźle Kasprzaka w Gorzowie Wlkp. doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala. Na miejscu jest straż pożarna, policja oraz pogotowie.

Do wypadku doszło po godz. 9 na zjeździe z trasy S3 na węźle Kasprzaka. Zderzyły się tam dwa auta osobowe.

Według wstępnych ustaleń samochód osobowy marki Infinity zjeżdżał z eskpresówki od strony Szczecina. Natomiast od strony Bolemina jechał fiat Siena. Do zderzenia doszło prawdopodobnie z winy kierującego Infitnity, który wymusił pierwszeństwo przejazdu. Kierowca fiata nie miał szans na wyhamowanie i uderzył w bok auta.

Do szpitala trafiły dwie osoby. Droga w obu kierunkach była zablokowana przez kilkanaście minut. Po godz. 9.40 puszczono ruch w kierunku Bolemina. Z kolei droga w stronę centrum jest cały czas zablokowana.(gorzowianin.com)

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.