Kolejna kradzież w Sławie

24 sierpień 2016

Sławscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży pieniędzy i sprzętu elektronicznego z domku letniskowego na terenie ośrodka wypoczynkowego w Sławie.

W ubiegły weekend dyżurny wschowskiej komendy został powiadomiony o dokonanej kradzieży. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierował policjantów którzy na terenie tego samego ośrodka zatrzymali 28-latka podejrzanego o dokonanie przestępstwa. Z uwagi na stan nietrzeźwości, mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu postawiono mu zarzuty do których się przyznał.

Mężczyźnie, który nie po raz pierwszy trafił w ręce policji, grozi do 5 lat pozbawienia wolności. (gminaslawa.pl)

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.