Pobili, bo zwrócił im uwagę

25 sierpień 2016
Autor: 

W Lubsku policja zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Dwaj bracia zaatakowali  mężczyznę, bo ten zwrócił jednemu z nich uwagę, że załatwia potrzebę fizjologiczną w miejscu publicznym.

W niedzielę, 21 sierpnia, na parkingu przy Placu Vlotho w Lubsku dwóch mężczyzn pobiło mężczyznę, kopiąc go po całym ciele, bo ten zwrócił uwagę jednemu z nich, aby nie załatwiał potrzeb fizjologicznych w miejscu publicznym. Policjanci z Komisariatu Policji w Lubsku następnego dnia zatrzymali dwóch mężczyzn, jak się okazało braci. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów pobicia 17 i 20-latkowi - mieszkańcom powiatu żarskiego.

Za przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności, jednakże chuligański charakter czynu może podwyższyć wymiar kary. Prokurator wobec mężczyzny zastosował dozór policyjny.

KWP w Gorzowie Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.