Śmiertelny wypadek na S3 (ZDJĘCIA i FILM)

25 sierpień 2016
(1 głos)
Autor: 

Mężczyzna nie żyje. Kobieta w stanie ciężkim. Na trasie S3 na odcinku Zielona Góra-Sulechów, przed mostem w Cigacicach, doszło do zderzenia dwóch aut.

 - O 11:20 zielonogórscy policjanci dostali zgłoszenie o wypadku. Na trasie S3 na wysokości mostu w Cigacicach doszło do zderzenia dwóch pojazdów: osobowego Fiata i busa Iveco. Na skutek zderzenia kierujący Fiatem poniósł śmierć na miejscu, a pasażerka została przetransportowana do szpitala – mówi nadkomisarz Małgorzata Stanisławska rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze.

W kierunku Zielonej Góry jechał samochód marki Opel, który otarł się o nadjeżdżającego z przeciwka Fiata. Kierujący Fiatem nie zapanował nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w busa marki Iveco. Kierowca Fiata zginął na miejscu, a pasażerka trafiła do szpitala w stanie ciężkim.

Kierującemu Iveco oraz trójce osób jadących Oplem (dwóm dorosłym i dziecku) nic się nie stało. Zostali oni zatrzymani jako świadkowie zdarzenia. Policja bada przyczyny wypadku.

Utrudnienia potrwaja około trzech godzin. Ruch na trasie S3 jest zamknięty. Samochody osobowe kierowane sa na dawna "trójkę" przez Cigacice.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.