Na Wrocławskiej w Zielonej Górze zderzyło się pięć samochodów (ZDJĘCIA)

29 sierpień 2016

Ogromne utrudnienia do godzin późno popołudniowych czekają na kierowców na Wrocławskiej w Zielonej Górze. Doszło tam do zderzenia pięciu samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło w najbardziej ruchliwym czasie, około godz. 15.00. Ze wstępnych informacji wynika, że zielonogórzanka kierująca Kią nie zauważyła, hamującego przed nią volkswagena Passata. Doszło do zderzenia, w skutek którego kierująca Passatem wjechała w tył opla Vectry, ta w alfa romeo, alfa natomiast w nissana Primerę.

Cztery osoby zostały zabrane do szpitala. Trzy z Passata i jedna z Vectry.

Wrocławska jest przejezdna, jednak musimy się uzbroić w cierpliwość. Ruch jest tam utrudniony. Po uprzątnięciu pojazdów droga będzie jeszcze musiała zostać oczyszczona przez straż pożarną, ponieważ z niektórych pojazdów wyciekły płyny technologiczne.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.