Domowa uprawa konopi indyjskich zlikwidowana

31 sierpień 2016
Autor: 

To miała być zwyczajna służba dzielnicowego na terenie podgorzowskiej miejscowości. Policjant w czasie wizyty u jednej z rodzin zwrócił uwagę na specyficzny zapach, dobiegający z pokoju. Kiedy wszedł do środka, okazało się, że znajdują się tam rośliny konopi indyjskich.

Służba dzielnicowego, to specyficzna cześć policyjnej pracy. Często nazywani policjantami pierwszego kontaktu, bo to właśnie dzielnicowi najczęściej zajmują się problemami lokalnych mieszkańców. Bardzo często dzielnicowi rozwiązują trudne rodzinne, czy sąsiedzkie konflikty. Ich praca pozwala rozwiązać wiele spraw dotyczących włamań, kradzieży, czy przestępstw narkotykowych. Przykładem profesjonalizmu dzielnicowego jest chociażby sytuacja z wtorku 30 sierpnia.

Dzielnicowy z II KP W Gorzowie Wlkp. wykonywał czynności w jednej z miejscowości pod Gorzowem. Kiedy odwiedził w mieszkaniu jedną z rodzin, jego uwagę zwrócił specyficzny zapach wydobywający się z pokoju. Postanowił sprawdzić co znajduję się za drzwiami, jednak wejście do środka próbował uniemożliwić jeden z lokatorów. Okazało się, że znajduje się tam osiem krzaków konopi indyjskich, susz oraz sprzęt służący do uprawy tych roślin. Największa miała ponad dwa metry wysokości.

32-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Natomiast rośliny zostały zabezpieczone przez policjantów II komisariatu.

KWP Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.