Zderzyły się dwie skody

31 sierpień 2016
(0 głosów)
Autor: 

Dwie skody zderzyły się na ul. Zjednoczenia przy wiadukcie od strony ul. Objazdowej w Zielonej Górze. Uwaga na utrudnienia w ruchu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca skodą octavią wjechała w zatrzymującą się przed przejściem dla pieszych skodę fabię. Do zdarzenia doszło przed godz. 19.00. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Policja zbada okoliczności i ustali sprawcę tego zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.