Kolizja na Godlewskiego w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

01 wrzesień 2016
(1 głos)

W czwartek (01.09) po godz. 12.00 na ulicy Zb. Godlewskiego w Zielonej Górze doszło do groźnie wyglądającej kolizji dwóch samochodów osobowych.

Z informacji, jaką otrzymaliśmy od uczestników zdarzenia wynika, że kierująca fordem focusem zjeżdżając z ulicy na osiedlowy parking nie zauważyła nadjeżdżającego z naprzeciwka kierującego volkswagenem golfem. Doszło do zderzenia. W obu pojazdach nie było pasażerów a kierowcom nic się nie stało. Z pojazdów wyciekły płyny techniczne. Kierująca otrzymała mandat oraz 6 pkt karnych.

Pojazdy zostały szybko i sprawnie zabrane przez pomoc drogową. Droga jest przejezdna.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.