Policja zielonogórska prosi o pomoc

06 wrzesień 2016

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie zdarzenia drogowego – potrącenia rowerzystki,

do którego doszło  31 sierpnia 2016r. około godziny 10:00 w Zielonej Górze na Al. Wojska Polskiego, gdzie nn kierujący motocyklem jadąc Al. Wojska Polskiego lewym pasem ruchu od strony ul. Wyszyńskiego w kierunku ronda PCK nie ustąpił pierwszeństwa kierującej rowerem przejeżdżającą przez jezdnię wyznaczonym przejazdem dla rowerów od strony prawej do lewej.

Sprawca nie udzielił pomocy rowerzystce i zbiegł z miejsca zdarzenia. Poruszał się on motocyklem koloru ciemnego prawdopodobnie marki Honda Transalp xl1600v, o numerze rejestracyjnym zaczynającym się od liter FZ lub FZI.

Więcej o zdarzeniu znajdziecie tutaj.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.