Nocne dachowanie na DK32

06 wrzesień 2016
(0 głosów)

We wtorek po godz. 22.00 (06.09) kierujący samochodem osobowym vokswagen Golf 3 dachował na drodze krajowej 32 na wysokości miejscowości Pław (gmina Krosno Odrz).

Z uzyskanych informacji wynika, że przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. Pojazd z impetem zjechał z drogi, wjechał do rowu i dachował. W samochodzie znajdowała się jedna osoboba - kierowca, który doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala na badania.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano straż pożarną, policję i pogotowie. 

Podczas prowadzonych czynności ruch pojazdów odbywał się wahadłowo i bez większych utrudnień.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.