Handlował podrobionymi produktami w internecie

08 wrzesień 2016
(0 głosów)

Prokurator Rejonowy w Nowej Soli poinformował o skierowaniu wniosku o tymczasowe aresztowanie wobec 29-letniego mężczyzny, który w okresie od nieustalonego dnia do 29 sierpnia 2016 roku w Nowej Soli wprowadzał do obrotu, poprzez sprzedaż na portalu aukcyjnym, towary oznaczone podrobionymi znakami towarowymi.

Mężczyzna sprzedawał podrobione produkty marki Gillete, Oral B oraz Kingston. Podczas przeszukania w domu oskarżonego ujawniono także 0,73 grama substancji psychotropowej.

Sąd Rejonowy w Nowej Soli przychylił się do tego wniosku i zastosował tymczasowy areszt wobec ww mężczyzny na okres 2 miesięcy.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.