Skusił go łańcuszek i bransoletka

09 wrzesień 2016
(0 głosów)
Autor: 

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubsku zatrzymali 39-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież złotego łańcuszka i bransoletki. Za kradzież grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło we wtorek 6 września w Lubsku. Do jednego ze sklepów ze złotą biżuterią wszedł mężczyzna. W pewnym momencie poprosił ekspedientkę o pokazanie i możliwość przymierzenia złotego łańcuszka z krzyżykiem oraz bransoletki. Po krótkiej chwili, kiedy biżuterię miał już na sobie, nie płacąc za nią, wybiegł ze sklepu.

Szybkie przekazanie informacji policjantom o zdarzeniu, prawdopodobnym kierunku i miejscu w jakim udał się sprawca, przyczyniło się do natychmiastowego zatrzymania podejrzanego. Mężczyzna stał przy drodze, łapiąc tzw. ,,stopa”. Jak się okazało miał przy sobie skradzione wcześniej rzeczy warte blisko 6 tys. złotych.

39-letni mieszkaniec powiatu żarskiego został przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.