Areszt dla obywatela Turcji

09 wrzesień 2016
(0 głosów)

5 września br. funkcjonariusze z Placówki SG w Gorzowie Wielkopolskim zatrzymali obywatela Turcji, który okazał do kontroli fałszywe czeskie prawo jazdy.

Podczas służby pełnionej w Kostrzynie nad Odrą patrol SG wytypował do kontroli samochód osobowy marki Audi. Kierowca pojazdu, 23-letni obywatel Turcji okazał prawo jazdy wydane przez władze Czech. Dokument ten wzbudził wątpliwości funkcjonariuszy, wkrótce potwierdziło się, że został sfałszowany. Obywatela Turcji zatrzymano.

Cudzoziemiec nie posiadał dokumentów tożsamości, jak również dokumentów potwierdzających legalność jego pobytu w Polsce. Funkcjonariusze SG z Gorzowa Wielkopolskiego wszczęli postępowanie karne związane z posługiwaniem się fałszywym dokumentem. Ponieważ obywatel Turcji przebywał w Polsce nielegalnie, strażnicy graniczni przeprowadzą również stosowne postępowanie administracyjne. (Nadodrzański Oddział Straży Granicznej)

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.