Wypadek na Warszawskiej w Sulechowie (FILM)

09 wrzesień 2016

Na ulicy Warszawskiej w Sulechowie doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych, bmw oraz toyoty. W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć.

Do wypadku doszło w piątek (09.09) około godz. 17.30. Samochód marki bmw poruszał się od strony Świebodzina, toyota natomiast jechała ulica Warszawską (tzw. obwodnicą miasta) ze strony Cigacic. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia. Siła uderzenia była bardzo duża. Ucierpiało sześć osób, z czego jedna osoba zmarła na miejscu a cztery zostały przewiezione do szpitala.

Policja i prokuratura bada przyczyny wypadku. Jedną z hipotez może być zmiana organizacji ruchu. Kierowcy niestety jeżdżą "na pamięć".

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.