Kolizyjny piątek w Zielonej Górze (ZDJĘCIA i FILM)

09 wrzesień 2016

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło na ulicy Ogrodowej przy markecie NETTO.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący hondą wyjeżdżając ze sklepowego parkingu nie zachował należytej ostrożności i wjechał wprost pod nadjeżdżającą toyotę. W skutek uderzenia toyota przewróciła się na bok. W pojeździe znajdowały się dwie osoby. Kierowca i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Kierującemu hondą nic się nie stało. Ucierpiał tylko jego samochód. Na jego nieszczęście - źródło utrzymania, ponieważ kierowcą hondy był zielonogórski taksówkarz.

Na miejscu szybko zjawiła się jednostka policji patrolujaca miasto podczas Winobrania oraz straż pożarna, którzy pomogli wydostać się ludziom z uszkodzonego "japończyka". 

Zdjęcia: Dawid Kwiatkowski / redakcja NewsLubuski.pl

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.