Wypadek karetki pogotowia i osobowej skody (ZDJĘCIA i FILM)

10 wrzesień 2016
(1 głos)

Na drodze krajowej K27 na wysokości miejscowości Kaczenice doszło do zderzenia czołowego karetki pogotowia, jadącej na sygnałach i osobowej skody.

Pojazd uprzywilejowany jechał z Nowogrodu Odrzańskiego w kierunku Zielonej Góry. Kierująca skodą przemieszczała się z Zielonej Góry i zamierzała skręcić w lewo, w drogę na Kaczenice. Ze wstępnych informacji wynika, że starsza pani nie zauważyła nadjeżdżającej karetki. Doszło do czołowego zdarzenia w wyniku czego ucierpiały cztery osoby, w tym jedna bardzo ciężko. To pacjentka karetki, której na miejscu  lekarze przywrócili funkcje życiowe. 

Wszystkie osoby zostały zabrane do szpitala. Trwa walka o życie najciężej poszkodowanej w wypadku. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano Lotnicze Pogotowie Ratownicze, 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Zielonej Góry oraz Ochotniczą Straż Pożarna z Nowogrodu Bobrzańskiego, a także policję i karetki pogotowia. 

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.