Dwie ofiary śmiertelne wypadku na K27

11 wrzesień 2016
(2 głosów)

Wczoraj około 15.50 doszło do zderzenia dwóch pojazdów - ambulansu jadącego na sygnałach i osobowej skody. Karetka przewoziła pacjentkę.  W wyniku tego zdarzenia kobieta zmarła w szpitalu. W nocy zmarła również kierująca skodą.

- Wczoraj wykonano wszystkie czynności procesowo-dowodowe. Musimy ustalić dlaczego skoda zjechała na przeciwległy pas - mówi podinsp. Jarosław Tchorowski, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego - pozostałe osoby, czyli załoga karetki nie odniosły większych obrażeń. Sekcja zwłok wykaże, czy przyczyną śmierci kobiety z ambulansu był wypadek czy tez zmarła z powodów, z jakich znalazła się w pojeździe.

Przypomnijmy:

Na drodze krajowej K27 na wysokości miejscowości Kaczenice doszło do zderzenia czołowego karetki pogotowia, jadącej na sygnałach i osobowej skody.

Pojazd uprzywilejowany jechał z Nowogrodu Odrzańskiego w kierunku Zielonej Góry. Kierująca skodą przemieszczała się z Zielonej Góry. Nagle zjechała ma przeciwległy pas. Niewiadomo czy kobieta zasłabła, czy zamierzała skręcić w lewo, w drogę na Kaczenice. Doszło do czołowego zdarzenia w wyniku czego ucierpiały cztery osoby, w tym jedna bardzo ciężko. To pacjentka karetki, której na miejscu lekarze przywrócili funkcje życiowe.

Więcej znajdziecie tutaj.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.