Wandale zniszczyli wyposażenie szkoły

12 wrzesień 2016
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

Prokurator Rejonowy w Świebodzinie skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom w wieku 20 i 21 lat.

Mężczyźni 29 maja 2016 r. działając wspólnie, umyślnie dokonali uszkodzenia wyposażenia szkoły w postaci: wybicia dwóch szyb w drzwiach wejściowych, połamania szlabanu metalowego, zniszczenia czujnika światła, połamanie karmnika, zniszczenia desek w altanie, o łącznej wartości 500 złotych. Działali w ten sposób na szkodę Publicznej Szkoły Podstawowej w jednej z miejscowości koło Świebodzina.

Oskarżonym grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.