Narkotyki miał w mieszkaniu (ZDJĘCIA)

14 wrzesień 2016
Autor: 

Gorzowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 33-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu śledczy zabezpieczyli niemal 80 gramów narkotyków i sprzęt służący do porcjowania nielegalnych substancji. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

W ręce policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. wpadł 33-letni Bartłomiej N. Jego namierzenie i zatrzymanie było możliwe dzięki wielotygodniowej pracy operacyjnej jaką wykonano w związku z tą sprawą. Jej zwieńczeniem było zatrzymanie mężczyzny w jednym z mieszkań na terenie Gorzowa Wlkp.

33-latek był zdziwiony wizytą mundurowych, jednak nie stawiał policjantom oporu. W mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 80 gramów narkotyków w śród nich: marihuana, amfetamina i mefedron. W mieszkaniu śledczy zabezpieczyli również rzeczy służące do porcjowania narkotyków m.in. woreczki strunowe i wagę. Z zabezpieczonych środków odurzających można by przygotować około 150 porcji narkotyków.

33-latek został przewieziony do gorzowskiej Komendy, gdzie trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Dzień później usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.