Wyprzedzał na podwójnej ciągłej i skrzyżowaniu... na trasie śmierci (FILM)

27 wrzesień 2016
(0 głosów)

Droga K27 jest uznawana za lubuską "trasę śmierci". Drogowcy szukają  przyczyny. A przyczyna jest raczej prosta - nadmierna prędkość i brawura kierowców. Większość wypadków spowodowana jest nieuwagą i właśnie brawurą. 

- 49-letni mieszkaniec woj. wielkopolskiego tak bardzo się spieszył, że nie tylko przekroczył dozwoloną prędkość, ale także zlekceważył znak zakazu wyprzedzania i linię podwójną ciągłą, a na koniec pozwolił sobie na wyprzedzanie na skrzyżowaniu. - informuje nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzecznik KMP Zielona Góra - Kierujący za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz otrzymał 17 punktów karnych. Miejmy nadzieję, że ten przypadek będzie ostrzeżeniem dla innych, a kierujący ze spotkania z policjantami wyciągnie stosowne wnioski na przyszłość.

Czy Waszym zdaniem to adekwatna kara? 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.