Auto uderzyło w drzewo

27 wrzesień 2016
(3 głosów)
Autor: 
KP PSP Nowa Sól

Dziś (27 września) około godz. 13.00 na DW283 między Kożuchowem a Mirocinem doszło do wypadku auta osobowego.

Mazda, którą podróżowały 3 osoby na zakręcie wypadła z drogi, wjechała w drogę szutrową, a następnie bokiem uderzyła w drzewo. W wyniku tego zdarzenia 2 pasażerów zostało poszkodowanych. Karetka odwiozła ich do szpitala w Nowej Soli. Kierowcy nic się nie stało. Auto zostało doszczętnie zniszczone.

Na miejsce przyjechały 3 zastępy straży pożarnej z Nowej Soli oraz OSP Kożuchów, pogotowie i policja, która ustala przyczynę wypadku.

auto2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.