Poszukiwany przez INTERPOL zatrzymany

28 wrzesień 2016
(1 głos)
Autor: 

Zielonogórscy dzielnicowi z Komisariatu Policji I zatrzymali w swoim rejonie mężczyznę, który był poszukiwany 7 listami gończymi, m.in. przez INTERPOL. Dzięki ich czujności poszukiwany 32-latek trafił już do aresztu.

Dzielnicowi w ramach swoich zadań, zgodnie z przepisami sporządzają co pół roku „Plan działań priorytetowych dzielnicowego”, w którym zawierają informacje dotyczące planowanych działań w miejscach wymagających szczególnego nadzoru dzielnicowego. Jeden z dzielnicowych ujął w swoim półrocznym planie m.in. rejon osiedla przy ul. Władysława IV i to właśnie tam udał się po rozpoczęciu służby wraz z partnerką z patrolu.

Uwagę dzielnicowych zwrócili dwaj mężczyźni, którzy przed godz. 23 przebywali w rejonie placu zabaw na osiedlu. Policjanci postanowili sprawdzić, kim są mężczyźni. Podczas legitymowania okazało się, że jeden z nich, 32-letni Sławomir S., mieszkaniec jednej z miejscowości powiatu zielonogórskiego, jest poszukiwany od 2013 roku. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło, że mężczyzna ma 10 podstaw poszukiwawczych ,w tym aż 7 listów gończych.

Mężczyzna był poszukiwany m.in. przez INTERPOL do odbycia kary pozbawienia wolności za kradzieże i paserstwo. 32-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań, a stamtąd wprost do aresztu.

KWP Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.