Dzielnicowi zatrzymali 51-latka poszukiwanego listem gończym

28 wrzesień 2016
(0 głosów)

Dzielnicowi z Dobiegniewa zatrzymali 51-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym za wcześniejsze przewinienia. Mężczyzna próbował ukryć się przed policjantami, lecz szybko został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.

Nie tylko rozwiązywanie problemów mieszkańców swojej dzielnicy, ale także zatrzymywanie osób poszukiwanych należy do zadań dzielnicowych. Wśród lokalnego społeczeństwa ukrywają się osoby, które unikają kary za wcześniejsze przewinienia. Dzięki skutecznej pracy dzielnicowych trafiają oni jednak do zakładu karnego. Kolejną osobą poszukiwaną, która trafiła za kraty więzienia jest 51-letni mieszkaniec gminy Dobiegniew. We wtorek (27 września) mężczyzna, nie spodziewając się napotkania na swojej drodze policjantów, spacerował po terenie jednej z wsi. Widząc policyjny radiowóz próbował się ukryć. Patrolujący teren swojej dzielnicy policjanci zauważyli podejrzanie zachowującego się 51-latka. Nie trwało długo, aby znalazł się on w ich rękach. Dzielnicowi od razu rozpoznali mężczyznę, który poszukiwany był listem gończym za kradzieże dokonywane kilka miesięcy wcześniej. Jeszcze tego samego dnia 51-latek trafił do zakładu karnego, gdzie czeka go kara pozbawienia wolności.

KWP Gorzów Wlkp. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.