Paliła się kanapa (ZDJĘCIA)

29 wrzesień 2016
(0 głosów)
Autor: 

W środę 28 września w Łagowie w powiecie krośnieńskim doszło do nietypowego pożaru.

Około godz. 20.00 strażacy zostali poinformowani, że pod blokiem wielorodzinnym w Łagowie płonie kanapa. Na miejsce przybyły dwa zastępy: OSP Szczawno i PSP Krosno Odrzańskie. W wyniku pożaru kanapy, która oparta była o ścianę budynku, część ściany uległa zniszczeniu. Zapalił się materiał ocieplający blok. Strażacy ugasili pożar, zlikwidowali zagrożenie i sprawę zgłosili do zarządcy nieruchomości.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.