Podpalacze w rękach policji

30 wrzesień 2016
Autor: 

Na terenie Międzyrzecza doszło do kilku podpaleń. Spłonęły dwa pojazdy, dwa kontenery na śmieci oraz altana ogrodowa. W wyniku podjętych działań przez międzyrzeckich policjantów dwie osoby usłyszały zarzuty celowego uszkodzenia mienia o charakterze chuligańskim. Nie wykluczone są kolejne zatrzymania.

W nocy z 16/17 września młodzi mężczyźni idąc ulicami Międzyrzecza podpalili wrak autobusu, samochód osobowy, altanę ogrodową oraz kontenery na śmieci powodując wysokie straty. Nad ustaleniem i dotarciem do sprawców pracę rozpoczęli policjanci z Międzyrzecza. Ich starania doprowadziły do pierwszych zatrzymań. Już 25 września 21-letni mieszkaniec Międzyrzecza usłyszał zarzut uszkodzenia mienia o charakterze chuligańskim. Tego samego dnia został zatrzymany drugi z mężczyzn, 24-latek. Dzień później usłyszał zarzuty.

Za umyślne podpalenie grozi im kara pozbawienia wolności do lat pięciu. Policjanci dalej pracują nad sprawą i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

IMG 9455

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.