Okradła sklep, w którym pracowała – usłyszała zarzut

04 październik 2016
Autor: 

Gorzowscy policjanci z II komisariatu zatrzymali i przedstawiali zarzut 23-latce podejrzanej o kradzieże w sklepie, w którym pracowała. Straty wynoszą nawet 30 tys. złotych. Grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

Przestępczy proceder trwał od kilku tygodni w jednej z galerii handlowych w Gorzowie Wlkp. To tutaj od około roku pracowała nieuczciwa 23-latka. Kobieta na początku nie dawała żadnych sygnałów świadczących o jej przestępczych zamiarach. Dopiero pod koniec września br. kierowniczka sklepu zauważyła, że w na półkach brakuje wielu rzeczy. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że ze sklepu znikła odzież i akcesoria. Wstępnie oszacowano straty na kwotę około 30 tys. złotych.

Do pracy w tej sprawie przystąpili gorzowscy policjanci z II komisariatu. Zabezpieczony monitoring pozwolił szybko wytypować osobę, która mogła mieć związek z kradzieżą. Była nią 23-latka zatrudniona w sklepie od kilkunastu miesięcy. Policjanci zabezpieczyli w jej mieszkaniu rzeczy pochodzące ze sklepu. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do gorzowskiej komendy.

W piątek (30 września) usłyszała zarzut kradzieży, do której się przyznała. Tłumaczyła policjantom, że jest pasjonatką mody, a wszystkie rzeczy, które zabierała były przeznaczone dla niej. Teraz grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

3

KWP Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.