Skradziony pojazd wróci do właściciela

04 październik 2016
(0 głosów)
Autor: 

Policjanci z Sulęcina na terenie gminy Krzeszyce odzyskali skradziony samochód dostawczy marki peugeot boxer. Auto warte jest ponad 70 tysięcy złotych. To kolejne pojazdy, które odzyskali sulęcińscy funkcjonariusze.

W sobotę (1.10) policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sulęcinie podczas patrolowania drogi krajowej nr 22 na jednym z parkingów na terenie gminy Krzeszyce zauważyli samochód dostawczy marki peugeot boxer. Pojazd był otwarty i posiadał uszkodzoną stacyjkę. Po skontaktowaniu się z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie i sprawdzeniu przez niego w systemie policyjnym potwierdziło się, że wskazane auto z 2014 roku został skradziony na terenie Niemiec. Wartość odzyskanego auta to ponad 70 tysięcy złotych.

Pojazd został zabezpieczony przez sulęcińskich policjantów. Niebawem zostanie zwrócony właścicielowi. Policjanci ustalają sprawców kradzieży. To kolejne odzyskane pojazdy przez sulęcińską policję. Wcześniej funkcjonariusze zwrócili właścicielowi koparki o wartości 100 tysięcy euro.

KWP Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.