Wpadli podczas działań przy Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

05 październik 2016
(0 głosów)

Policjanci ruchu drogowego żarskiej jednostki weryfikowali zgłoszenia mieszkańców o kierowcach jeżdżących z nadmierną prędkością na trasie Brody – Jeziory Dolne. Podczas działań wpadł 32-latek, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Żarach oraz 28-latek, który kierował samochodem pomimo orzeczonego na 10 lat zakazu.

W poniedziałek ( 04 października) policjanci ruchu drogowego żarskiej jednostki udali się na trasę Brody- Jeziory Dolne. Według zgłoszeń naniesionych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, kierujący jeżdżą w tym miejscu z nadmierną prędkością. Podczas działań prowadzonych tego dnia mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem vw caddy. 28-letni mężczyzna kierował samochodem pomimo orzeczonego na 10 lat zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. Za tego typu przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Podczas kolejnej kontroli drogowej wpadł pasażer, który okazał się osobą poszukiwaną. 32-latek trafił do aresztu na 2,5 roku za posiadanie narkotyków oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Policjanci systematycznie weryfikują napływające zgłoszenia o miejscach niebezpiecznych.

KPP Żary

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.