Nieuczciwy znalazca odpowie przed sądem

07 październik 2016

30-letnia kobieta usłyszała zarzuty przywłaszczenia saszetki oraz kradzieży pieniędzy z bankomatu. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec lipca br. w Sulęcinie na parkingu jednego ze sklepów. Mieszkaniec Sulęcina poinformował policjantów, że po wyjściu ze sklepu pozostawił w koszyku sklepowym saszetkę wraz z dokumentami, kartą bankomatową, pieniędzmi i okularami o łącznej wartości blisko 700 złotych.

Policjanci wydziału kryminalnego podjęli czynności w celu ustalenia sprawcy przywłaszczenia mienia. Pod koniec września mundurowi zatrzymali mieszkankę gminy Sulęcin, która przyznała się do popełnionego przestępstwa. Podczas przesłuchania, 30-latka oświadczyła, że dokonała wypłaty z bankomatu pieniędzy w kwocie 100 złotych przy użyciu karty pokrzywdzonego.

Kobieta usłyszała zarzuty przywłaszczenia mienia oraz kradzieży z włamaniem. Oprócz pieniędzy, odzyskano i zwrócono właścicielowi pozostałą zawartość saszetki. Za popełnione przestępstwa 30-latka odpowie przed sądem, grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.