Nie dopuścili do nielegalnego przekroczenia granicy

10 październik 2016
(1 głos)
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału SG nie dopuścili do nielegalnego przekroczenia granicy przez pięcioro obywateli Rosji narodowości czeczeńskiej. Cudzoziemcy podróżowali pociągiem z Warszawy do Berlina.

8 października 2016 r. w pociągu relacji Warszawa – Berlin funkcjonariusze Wspólnej Polsko – Niemieckiej Placówki w Świecku skontrolowali 5 obywateli Rosji narodowości czeczeńskiej. Cudzoziemcy jechali do Niemiec, nie posiadali jednak dokumentów uprawniających ich do przekroczenia granicy. Legitymowali się jedynie tymczasowymi zaświadczeniami tożsamości, które cudzoziemcy otrzymują po złożeniu wniosku o udzielenie im w Polsce ochrony międzynarodowej.

Funkcjonariusze Straży Granicznej wszczęli postępowanie w związku z usiłowaniem przekroczenia granicy państwowej wbrew przepisom. Sąd postanowił, że obywatele Rosji narodowości czeczeńskiej przebywać będą w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Białej Podlaskiej.

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.