Czołówka dwóch aut pod Gorzowem (ZDJĘCIA)

11 październik 2016
(1 głos)
gorzowianin.com

Przed godz. 7.00 na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Różankami a Gorzowem doszło do zderzenia citroena i skody. Cztery osoby zostały ranne. Droga była zablokowana.

- Kierująca citroenem C3 jechała od strony Gorzowa w kierunku Różanek, tuż za nią jechał kierowca BMW. Z kolei od strony Różanek poruszała się skoda, w której podróżowały dwie kobiety i mężczyzna. W pewnym momencie kobieta z citroena zdecydowała się na wyprzedzanie. W tym momencie doszło do czołowego zderzenia ze skodą. Rykoszetem dostało też BMW, w które uderzyło urwane koło – opowiada Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Cztery osoby zostały ranne – kierująca citroenem oraz wszyscy podróżujący skodą. Cała czwórka została przewieziona do gorzowskiego szpitala. Droga jest zablokowana. Policja kieruje objazdem przez Wojcieszyce.

gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.