Auto wypadło z drogi (ZDJĘCIA)

12 październik 2016
(1 głos)
Autor: 

Przy zjeździe z S3 na Raculę auto znalazło się poza barierką. Kierowca ukarany mandatem.

Kierowca bmw nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, po czym na łuku drogi wpadł w poślizg, a następnie dachował. W wyniku zdarzenia nic mu się nie stało. Pasażerka bmw została przewieziona na badania do szpitala. Przez kilka godzin auto leżało poza drogą. Na miejscu pojawiła się policja oraz pomoc drogowa.

Obecne warunki atmosferyczne jak deszcz i duże zachmurzenie wpływają niekorzystnie na koncentrację. Panuje słaba widoczność i jest ślisko. Apelujemy bądźcie szczególnie ostrożni za kierownicą.

foto: redakcja, internauta Andrzej

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.