Nocny pożar w Nowogrodzie Bobrzańskim

13 październik 2016
(0 głosów)
Autor: 
OSP Nowogród Bobrzański

W nocy z 12 na 13 października doszło do pożaru jednego z mieszkań w budynku wielorodzinnym w Nowogrodzie Bobrzańskim przy ul. Lipowej.

W wyniku pożaru 2 osoby podtruły się dymem. Zostały one wyniesione z budynku przez mężczyznę, świadka pożaru. Strażacy ewakuowali z budynku kolejne 9 osób.

- Prawdopodobną przyczyną pożaru był niedopałek papierosa - mówi mł. bryg. Ryszard Gura, rzecznik Straży Pożarnej w Zielonej Górze - Na miejscu pracowały 4 zastępy: dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej  z Zielonej Góry oraz Ochotnicza Stra z Pożarna z  Nowogrodu Bobrzańskiego i Kaczenic.

Uwakuowane osoby powróciły do domu przed godziną 6.00 nad ranem. 

poz2

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.