Wysadzili dwa bankomaty jednej nocy (FILM)

14 październik 2016

Jak już dziś informowaliśmy w piątek (14.10) nad ranem doszło do wybuchu dwóch bankomatów, w Szprotawie i Świebodzinie.

Według informacji uzyskanej od lubuskiej policji do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 3.00 w Świebodzinie. Wandale uszkodzili bankomat przy markecie Tesco, przy ul. Sulechowskiej. Pierwsze zgłoszenie informowało o uszkodzeniu szyby w markecie. Po przybyciu na miejsce policji okazało się, że bankomat stojący przy budynku został doszczętnie zniszczony. Szyba została uszkodzona w skutek wybuchu bankomatu. Kilkadziesiąt minut po pierwszym ataku do podobnego wybuchu doszło przy markecie InterMarche w Szprotawie. Na miejscu pracowała policja z powiatowych komend oraz specjalna jednostka z Gorzowa Wlkp., która zabezpieczyła teren i monitoring.

- Oba wydarzenia to nieudolna próba kradzieży - informuje st. asp. Łukasz Szymański, KPP Świebodzin - z bankomatów nie zginęły żadne pieniądze.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.