Znowu dachowanie na DK27

16 październik 2016
OSP Nowogród Bobrzański

W sobotę (15.10) około godz. 16.30 na drodze krajowej nr 27 doszło do dachowania samochodu renault.

W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane, to kierowca i pasażerka z pojazdu. Po wstępnym przebadaniu zostały przewieziono do szpitala w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały dwie jednostki straży pożarnej: PSP z Zielonej Góry oraz OSP z Nowogrodu Bobrzańskiego a także policja i pogotowie ratunkowe.

Prawdopodobną przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych.

Przypominamy: droga krajowa nr 27 jest jedną z najniebezpieczniejszych dróg w naszym województwie. Trwają rozmowy związane z poprawą bezpieczeństwa. Żadne rozmowy jednak nic nie dadzą jeśli nie zaczniemy od poprawy swojej jazdy. Przez większość tej krajówki obowiązuje prędkość do 70 km/h o czym informują świetlne znaki drogowe. Warto zadać sobie pytanie: czy niebezpieczna jest droga czy kierowcy poruszający się po niej.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.