Krajowa 22 zbiera śmiertelne żniwo

17 październik 2016
(0 głosów)
Anna Warchoł gorzowianin.com

W niedzielny wieczór doszło do tragicznego wypadku w Boleminie pod Gorzowem. W czołowym zderzeniu audi z ciężarówką zginęła kobieta kierująca samochodem osobowym. Droga krajowa nr 22 jest zablokowana.

Do śmiertelnego wypadku doszło po godz. 20 na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Krasowcem, a Boleminem.

Zderzył się tam czołowo samochód osobowy audi A4, który jechał od strony Sulęcina z samochodem ciężarowym marki renault jadącym od strony Gorzowa.

- Na łuku drogi kobieta kierująca audi zjechała na przeciwny pas i zderzyła się czołowo z ciężarówką. Nie wiadomo z jakich przyczyn zjechała na lewy pas jezdni - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego KWP.

Audi po odbiciu się od ciężarówki, zatrzymało się na skarpie tuż przy rowie. Przód samochodu był całkowicie zmiażdżony. Do wydostania kobiety z auta był potrzebny ciężki sprzęt. Strażacy wyciągnęli kierującą nieptrzytomną i przekazali pod opiekę ratownikom medycznym. Niestety około 30-letnia kobieta, pomimo reanimacji zmarła na miejscu. Natomiast 24-letni kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Ciężarowe renault stanęło w poprzek drogi i wpadło częściowo przodem do rowu.

Gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.