Zderzenie ciężarówki ze skodą na S3

18 październik 2016
(0 głosów)
Autor: 
Anna Warchoł

We wtorek (18 października) doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką na 87 km obwodnicy Gorzowa. Jedna osoba została ranna. Droga była zablokowana 2 godziny.

Do wypadku na 87 km trasie S3 doszło około godz. 11. Według wstępnych ustaleń kierowcy osobowej skody fabia jechał od strony Skwierzyny w kierunku Szczecina. Natomiast ciężarowy mercedes poruszał się w kierunku Skwierzyny.

- W pewnym momencie, kierowca skody zjechał na przeciwległy pas, uderzył w barierę ochronną od której się następnie odbił i wpadł pod nadjeżdżającą ciężarówkę - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Osobowa fabia zakleszczyła się pod ciężarówką. Do wyciągnięcia 75-letniego kierowcy auta potrzebny był ciężki sprzęt. Mężczyzna został ranny, jego małżonka opuściła pojazd o własnych siłach. Oboje zostali przewiezieni do gorzowskiego szpitala.

info:gorzowianin.com

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.