Zatrzymany za rozbój w salonie gier (ZDJĘCIA)

20 październik 2016
(0 głosów)
Autor: 

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w jednym z salonów gier uderzył pracownice i zabrał pieniądze. Przestępca odpowie również za posiadanie środków odurzających. Mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd aresztował go na okres trzech miesięcy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 16 października 2016 roku na terenie Skwierzyny. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z salonów gier doszło do rozboju. Policjanci na miejscu zastali zdenerwowaną kobietę. Okazało się, że nieznany jej mężczyzna, uderzył ją w głowę i zabrał pieniądze. Jego łup to ponad trzy tysiące złotych.

Policjanci przystąpili do działania. Na miejscu zabezpieczali ślady zdarzenia, przeprowadzali oględziny oraz sprawdzali nagranie z monitoringu. W tym samym czasie patrole przeczesywały teren miasta, szukając mężczyzny, którego rysopis podała przerażona kobieta. Dzięki zapisom monitoringu, policjantom udało się rozpoznać sprawcę przestępstwa. Okazał się nim Wojciech L.- mieszkaniec Skwierzyny.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 28-latka. Podczas przeszukania jego mieszkania, policjanci zabezpieczyli część skradzionych pieniędzy oraz środki odurzające w postaci marihuany oraz amfetaminy. Wojciech L. usłyszał zarzuty dokonania rozboju oraz posiadania środków odurzających.

Za tak poważne przestępstwo, jakim jest rozbój, kodeks karny przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Międzyrzeczu, sąd aresztował mężczyznę na okres trzech miesięcy.

KPP Międzyrzecz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.