Kolejny napad na kobietę w Zielonej Górze. Napastnik dusił ją foliową torbą (FILM)

20 październik 2016
(10 głosów)

Jak udało się ustalić portalowi NewsLubuski.pl z wtorku na środę (18-19.10) po północy doszło do napadu na młodą dziewczynę na parkingu przy jednym z marketów w centrum miasta w Zielonej Górze.

Dziewiętnastolatka wyszła z autobusu na przystanku przy Alei Wojska Polskiego. Zamierzała iść w kierunku osiedla Zacisze. Drogę skróciła przechodząc przez parking jednego z marketów w tej okolicy i to właśnie na tym parkingu doszło do brutalnego ataku.

Napadnięta nastolatka zgłosiła się na policję.

- Policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia i przede wszystkim ustalenie tożsamości sprawcy. - informuje st. sierż. Kamila Wydrych, Rzecznik Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze - Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze.

Przypomnijmy, że nie jest to odosobniony przypadek. W lutym do podobnego ataku doszło na kobietę przy oddalonej o niecały kilometr ul. Działkowej.

Więcej informacji wkrótce na portalu NewsLubuski.pl

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.