Zginął motorowerzysta

03 listopad 2016
Autor: 

W środę 2 listopada po godz. 20.00 doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć na miejscu poniósł 59-letni motorowerzysta.

Samochód marki audi jadący w kierunku Nowej Soli podczas wyprzedzania zderzył się z jadącym z naprzeciwka motorowerem.

- W wyniku czołowego zderzenia, motorowerzysta znalazł się poza drogą na poboczu i mimo reanimacji zmarł - mówi sierż. Justyna Sęczkowska rzecznik KPP w Nowej Soli. Kierowca audi odpowie przed sądem za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.