Tragiczny wypadek na S3 przy Gorzowie Wlkp.

04 listopad 2016
Marcin Kluwak

Jak poinformował dziś rano portal gorzowianin.com w piątkowy poranek (04.11) na starej "trójce" w Gorzowie doszło do śmiertelnego wypadku. Zginął kierowca samochodu ciężarowego, który przewoził indyki. Nie żyje też kilkadziesiąt zwierząt.

Do wypadku doszło około 6.30 na drodze wyjazdowej z Gorzowa w kierunku Myśliborza, czyli na tzw. starej trójce na wysokości siedziby GDDKiA.

Na łuku drogi kierowca ciężarówki z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i wjechał do rowu. Prokuratura i policja badają przyczyny tragedii. Utrudnienia potrwają kilka godzin, ponieważ do wyciągnięcia ciężarówki jest potrzebny dźwig. Kierowcy jadący starą trójką w kierunku Gorzowa przejadą bez utrudnień, objazd jest wyznaczony dla osób podróżujących w kierunku Myśliborza - przez Baczynę i Marwice.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.